Ankara Yazılım Hakkımızda


Ankara Yazılım İLETİŞİM

Ankara Yazılım ( İha Yazılım )

İha Ankara Yazılım 2012 senesinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde Fehit Buran tarafından kurulmuştır. Firmamız, Ankara başta olmak üzere, Türkiye’nin bir çok noktasına yazılım ve web tasarım hizmeti vermektedir. Tırnaklarımız ile kurup, faaliyetlerini sürdürmekte olduğumuz ve temel hedefimiz, müşteri odaklı ve mutlu müşteri hedefi olan sektörümüzde, her faaliyet gurubuna özel yazılım ve web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Bunun yanı sıra, İha  Ankara Yazılım olarak, Ankara ili dahil olmak üzere, bütün illere mobil uygulama çalışması ve yazılımı olmak üzere, farklı kollarda da bir çok paket yazılımı hizmeti vermekteyiz. Paket yazılımlar tamamen İha Ankara Yazılım ve Web Tasarım firmasına ait olup, bütün lisanslama süreçleri tarafımızda yapılmaktadır.

Ankara, İstanbul, İzmir Eskişehir ve Bursa başta olmak üzere, web tasarım ve yazılım konusunda profesyonel çalışmalarımız, mobil uyumlu web sitelerimiz ile beraber, iddiali bir şekilde Google aramalarında firmanızı üst sıralara çıkarıyor ve akıllı arama motorları araması alt yapısı ile, sizleri Google üzerinde lider duruma getiriyoruz.

Bütün yaptığımız projelerde, noter onaylı sözleşme evrağını tarafınıza iletiyor ve bu şekilde sizleri güvene alarak iş akdimizi sürdürmeyi temel hedef haline getiriyoruz.

 

 

 

Çalışma SAATLERİMİZ

Türkiye'de vardiyalı sistem ile çalışan sayılı yazılım firmalarından biri olan Ankara Yazılım, Pazar günü hariç haftanın her günü, Sabah 08:00 ile Gece 04:00 arası canlı telefon desteği vermektedir.

Hedefimiz Gülen Müşteri...

  • Hafta İçi: 08:00-04:00
  • Cumartesi: Mesai Saati Dışı
  • Pazar: Mesai Saati Dışı
  • Haftalık Mesai: 120 Saat
Yazılım - Web Tasarım - E-Ticaret - Google Seo